Хлібопекарське обладнання Кумкая
Україна, м. Київ, вул. Урлівська, 36, оф. 136
E-mail:

Автоматичні ферментаційні системи

Автоматичні ферментаційні системи дозволяють контролювати процеси бродіння в тісті, забезпечуючи незмінно високу якість продукції при повній автоматизації виробництва.

 

Компанія Кумкая пропонує увазі клієнтів автоматичні ферментаційні системи стрічкового і навісного типу.

 

Стрічкові автоматичні ферментаційні системи Кумкая.

 

Особливість стрічкової ферментаційної системи полягає в тому, що заготовки з тіста укладаються на стрічки з матеріалу, що добре поглинає вологу. Таким чином, підвищується якість виробів, закладається основа для отримання апетитної і красивої скоринки. Конструкція системи розроблена таким чином, що б завантаження заготовок відбувалася автоматично, без застосування візків, листів або форм. Завдяки тому, що немає необхідності використовувати додаткові пристрої і ручну працю, в рази підвищується продуктивність.

 

Для виробництва обладнання використовуються панелі з ізоляційним прошарком, внаслідок чого дуже істотно знижуються витрати енергії на підтримання необхідного мікроклімату всередині камери. Розмір автоматичної ферментаційної системи стрічкового типу може бути змінений на вимогу замовників. Так само ферментаційні системи виконуються в одно або багатоярусному варіанті.

 

Всі параметри роботи обладнання контролюються за допомогою панелі управління. Передбачено 100 різних програм, але також можлива установка додаткових програм. Ферментаційна система може оснащуватися пристроями посипання продукції або нанесення надрізів.

 

Навісні автоматичні ферментаційні системи Кумкая.


Автоматичні ферментаційні системи навісного типу досить компактні, їх робота не вимагає ручної праці або використання додаткового обладнання такого як візки або деко. Автоматична система завантаження заготовок з тіста виключає можливість пропуску ярусів або не повне їх завантаження.

 

Обладнання має низький показник споживання енергії, так як для виготовлення стін ферментаційного блоку використані панелі з ізоляційним поліуретановим шаром. Повітроводи виготовляються з нержавіючої сталі, напрямок їх вентиляційних отворів можна регулювати. Розмір устаткування розраховується для кожного замовника таким чином, що б повністю задовольнити вимоги виробництва. Доступ до верхньої частини ферментаційної камери полегшується завдяки наявності платформ та сходів.


Контроль та налаштування параметрів роботи ферментаційної системи здійснюється за допомогою цифрової панелі управління, яка вже містить 100 встановлених програм. Але за бажанням користувач має можливість вносити й інші програми. Крім того, за допомогою панелі управління контролюється кількість заготовок з тіста що пройшли ферментацію. Всі процеси всередині ферментаційної системи можна відстежувати, використовуючи спеціальні вимикачі і датчики. Додатково ферментаційна система може оснащуватися пристроями посипання продукції або нанесення надрізів.

×
Повідомлення з сайту
×
Зворотний дзвінок
×