В сучасному світі, в кожному домі є піч. Адже майже у всіх є бажання самостійно випікати щось смачне та домашнє. Печі дуже функціональні, адже окрім основного завдання – підігрів їжі, вони виконують ще безліч функцій, які заощаджують ваш час.

Сучасні міні печі оснащені безліччю корисних можливостей, займають мало місця і найголовніше мають ті ж самі робочі режими, що й стаціонарні духові шафи, тому так популярні і затребувані в побуті.

Найчастіше, саме жінки слідкують за технологічним прогресом створення печі. Піч (мини пекарня) повинна бути настільки ж розумна як жінка і економна, а всі страви повинні готуватися за найкоротші терміни. Міні печі в наші час стали дуже затребуваними і користуються великим попитом.

 

Печі з функціями верхнього та нижнього нагріву

Поєднання в печі функцій верхнього і нижнього нагріву скорочують час приготування їжі, забезпечують ідеально рівномірну циркуляцію гарячих повітряних потоків, за рахунок чого будь-які продукти, а особливо випічка,  виходять прекрасно пропеченими з усіх боків, повітряними, рум'яними і не підгорають.

Стандартний підігрів їжі залишився в далекому минулому. Сучасні печі – це не лише випічка, а й приготування різноманітних страв, а також функція грилю та розморожування.

Функція гриль

Ця функція дає можливість для запікання м'яса, риби, птиці з отриманням хрусткої скоринки та максимально рівномірного підсмаження. А також,  додає страві такого запаху і смаку як під час приготування на мангалі.

Функція розморожування

За рахунок рівномірного розподілу тепла, їжа швидко розморожується, зберігаючи свої смакові якості і дає можливість приготування їжі здоровим способом. Також при цьому споживається мало електроенергії.

Піч (мини пекарня) має декілька вентиляторів, що допоможе розморожувати ваші продукти абсолютно безпечним способом і за короткий час. У таких випадках, в процесі розморожування слід використовувати посуд з високими краями, для того щоб уникнути протікання води в піч (мини пекарня). Також з цією функцією можлива сушка зелені, інших рослин, наприклад м'яти і т.д., що є дуже корисно і зручно.

У кожної моделі міні - печей різні функції, що відрізняє їх один від одного. Для тривалого користування цих печей, варто вибирати печі класу А споживання енергії. І якщо немає особливих причин, не слід залишати піч (мини пекарня)  постійно увімкненою в розетку.