Хлібопекарське обладнання Кумкая
Україна, м. Київ, вул. Урлівська, 36, оф. 136
E-mail:

 

 

Тістомісильна машина - потрібне обладнання у виробництві хлібобулочних виробів. Вона призначена для замішування тіста з різних видів борошна.

Вона є незамінним помічником для пекарів, адже виконує таку важку роботу, як заміс тіста. Варто відзначити, що за останній час розмір обладнання було значно зменшене і тому, не займає багато місця навіть у невеликих пекарнях та кондитерських.

Перевагою цього обладнання в першу чергу є те, що вам не доводиться робити заміс руками, це робить наше обладнання, що суттєво скорочує час і дуже піднімає продуктивність, забезпечує стабільно високу якість кінцевого продукту.

Які є особливості тістомісильної машини?

Основні особливості тістомісильників - це простота і надійність в експлуатації, безпека і комфортність.

Тістомісильна машина є вашим помічником в замішуванні тіста і за останній час була набагато вдосконалена, що дозволяє налаштовувати заміс за вимогами виробників. Зокрема, хлібопекарні, хлібозаводи, міні пекарні, завдяки цій машині можуть випускати свою продукцію у великих партіях. Також ця машина забезпечує заміс продукції без розсипання сировини, що є дуже економно. Машина в рази збільшує продуктивність і допоможе вам швидко налагодити безперебійну лінію випуску вашої продукції.

Якщо ви працюєте в сфері хлібопекарського виробництва, то вам обов’язково потрібно придбати цю машину, яка в рази полегшить вашу роботу.

Які переваги тістомісильної машини?

Ця машина має багато переваг. В першу чергу, вона помітно скорочує час роботи, розвантажує персонал харчового цеху від рутинної важкої роботи, забезпечує рівномірне вимішування, однорідність консистенції, абсолютну відсутність борошняних або щільних грудочок з інгредієнтів і чудову якість готового тіста. Вся ваша випічка буде виходити стабільно ідеальною і дуже апетитною. Апарат здатний невпинно працювати в інтенсивному режимі.

В результаті прогресу в цій області, кожна нова функція, яка додана в цю машину, призводить до все більшого полегшення вашої роботи.

Завдяки цій машині, більше не буде існувати якихось перешкод для випуску вашої продукції у великих партіях. Тільки б у вас було досить сировини і робочого персоналу. Купуючи цю машину, ви будете на крок попереду у виготовленні бажаної вами продукції.

При виборі нашого обладнання, ми врахуємо всі ваші побажання і потреби для виготовлення вашої продукції.

×
Повідомлення з сайту
×
Зворотний дзвінок
×