Допоміжне обладнання

Питання економії та раціонального витрачання коштів завжди стоїть дуже гостро. Часто починаючий підприємець не може дозволити собі відразу придбати весь набір необхідних для хлібопекарні машин. Одним з найбільш популярних рішень є поетапна купівля обладнання. Наприклад, почати виробництво без хлібопекарської печі не вийде, так і тістоміс істотно полегшить роботу персоналу. Далі, при збільшенні обороту і прибутку вже можна виділити кошти на придбання допоміжного хлібопекарського обладнання: борошнопросіювачів, камер витримки, дозаторів для змішування рідини, охолоджувачів води, тісторозкачувальних і хліборізальних машин, планетарних міксерів, візків.

 

Переваги допоміжного хлібопекарського обладнання.

 

Головним завданням допоміжного обладнання для хлібопекарні є заміна ручної праці і часткова або повна автоматизація виробництва. Вигода від придбання допоміжного обладнання очевидна вже з перших днів використання. І витрачені на його придбання кошти дуже швидко окупаються за рахунок зростання продуктивності і, відповідно, прибутку. По-перше, частка ручної праці зводиться до мінімуму, що призводить до нікчемним шансів отримати браковану продукцію із-за «людського фактора». По-друге, машини працюють набагато швидше і точніше, що дозволяє істотно підвищити продуктивність. У той же час знижується витрата матеріалів, відсутні помилки в дотриманні рецептури і технології випічки. По-третє, можна досить просто організувати цілодобове безперебійне виробництво, при цьому з обслуговуванням усього процесу може впоратися одна або дві людини.

 

Вибір допоміжного обладнання для хлібопекарні.

 

Основне правило при виборі допоміжного хлібопекарського обладнання це повна сумісність один з одним. Орієнтуватися необхідно на робочі параметри та продуктивність печі, так як вона є основою всього виробництва. Не варто недооцінювати складність вибору, існує величезна кількість нюансів і тонкощів, які необхідно врахувати. І для того що б отримати злагоджено і продуктивно працюючу систему, краще не нехтувати допомогою професіоналів.

 

Допоміжне хлібопекарське обладнання Кумкая.

 

Компанія Кумкая це один з найбільш відомих на світовому ринку постачальників обладнання для хлібопекарні, широко відомий як надійний партнер, який завжди в точності виконує взяті на себе зобов'язання. Сьогодні Кумкая це найповніший перелік хлібопекарських машин як для великих хліб комбінатів, так і для не великих приватних пекарень. Крім того, кожен клієнт компанії гарантовано отримає професійну підтримку на всіх етапах, починаючи від планування виробництва і закінчуючи монтажем обладнання.

PDF-Каталог