Вакуумні пакувальні машини

Вакуумна упаковка продуктів має безліч переваг і вигод, особливо якщо мова йде про харчові продукти які швидко псуються. І, як показує практика, такий вид упаковки користується величезним попитом і у покупців, а не тільки виробників.

Переваги використання вакуумної упаковки.


Дуже багато підприємств купують вакуумні пакувальники, так як це обладнання дозволяє підвищити прибуток, знизити витрати і відсоток неліквідної продукції.
Зокрема, коли будь-який харчовий продукт, упакований у вакуумну упаковку, це означає:

  • Всередині упаковки немає аеробних бактерій, цвілі, грибків і тому подібного, так як для їх розвитку і життєдіяльності необхідна наявність кисню.
  • Термін зберігання продукту збільшується в рази, він не всихає, не розмокає і зберігає первинний вигляд, аромат і смак.
  • Можна не хвилюватися, що продукт, наприклад, хліб просочиться стороннім запахом.
  • Вакуумна упаковка відмінно зберігає всі корисні властивості продукту.
  • Якщо продукт містить великий відсоток рослинного або тваринного жиру, то вакуумна упаковка не дасть жирам прогіркнути.
  • Продукція, упакована вакуумними машинами, займає менше місця.
І нарешті, для дуже багатьох покупців упакована продукція набагато привабливіше з чисто гігієнічних міркувань. Адже це означає, що ніхто і ніщо не контактувало з продукцією. На неї не потрапляв пил, її ніхто не чіпав руками. Це дійсно важливо.

Варто відзначити, що вакуумна упаковка, це не обов'язково просто плівка. Грамотно розроблений дизайн упаковки, дозволить вашій продукції виділитися серед загальної маси, зробить її впізнаваною для покупця.

Вакуумна пакувальна машина - як працює


Компанія Кумкая пропонує своїм клієнтам вакуумні пакувальники, конструкція яких відповідає найвищим вимогам за якістю і простотою експлуатації.
Серед основних робочих характеристик варто виділити інтуїтивно зрозуміле управління, досить компактні розміри, мобільність, завдяки наявності коліщаток і солідну продуктивність.
Вакуумні пакувальні машини Кумкая представлені в декількох моделях. Основні відмінності, це габарити, максимальна ширина плівки, продуктивність (від 8 до 15 штук за хвилину), розмір пакувальної камери.
Принцип роботи всіх вакуумних пакувальників практично однаковий і досить простий. Упакований в плівку продукт, поміщається всередину камери. Далі пакувальник видаляє з упаковки повітря, а зварювальні леза надійно спаюють її краї.

Вибір вакуумних пакувальних машин.


При виборі вакуумної пакувальної машини, в першу чергу, орієнтуються на продуктивність і на максимально можливі розміри упаковки. У всіх нюансах вибору і роботи вакуумних пакувальних машин Вам допоможуть розібратися консультанти магазину Кумкая. Так само ми допоможемо підібрати оптимальний комплекс всього необхідного хлібопекарського обладнання для Вашого підприємства.
PDF-Каталог