Польові пересувні пекарні

В екстремальних умовах дуже важливо організувати для людей повноцінне харчування, основою якого стає свіжа, смачна та поживна випічка. Аромат свіжоспеченого хліба піднімає бойовий дух солдатів під час польових навчань або військових дій, дарує надію людям, постраждалим від стихійних лих. Польові пересувні пекарні Кумкая розроблені спеціально для використання в місцях з високою сейсмічною активністю, а також для задоволення потреб збройних сил. Для роботи пересувної пекарні не потрібні комунікації, вона цілком автономна і має солідну продуктивність.

 

Польова пересувеа пекарня Кумкая

 

Польова пекарня Кумкая виконана у вигляді контейнера, розміром від шести до дванадцяти метрів, але цілком можливо виконання в інших, не стандартних рішеннях. Всередині контейнера розташовується все необхідне устаткування для випічки хлібобулочних виробів. Конструкція пересувної пекарні розроблена таким чином, що б її можна було легко розбирати і збирати. Таким чином, з'являється можливість перевозити пекарню на великі відстані в розібраному вигляді, монтуючи її вже на місці. Таке рішення більш практичне й дозволяє уникнути псування обладнання під час пересування по вибоїстій дорозі.

 

По прибуттю на місце контейнер пекарні встановлюється на гальмівні фітинги, на колеса або автомобіль.

 

Комплектація і оснащення польових пересувних пекарень Кумкая.

 

Вид хлібопекарської печі обирає замовник, це може бути ротаційна, подова або конвекційна піч зі шафою витримки. Залежно від специфіки виробництва та поставлених завдань, підбирається комплект хлібопекарського обладнання. Мінімальний варіант комплектації включає в себе тістоміс і машини для ділення і округлення заготовок з тіста.

 

Хлібопекарське обладнання для польової пекарні виконується з високоякісних матеріалів, оснащене зручним програмним забезпеченням. Таким чином, машини відрізняються надійністю в роботі і довговічністю, вони безпечні і економні.

 

У конструкції польової хлібопекарні передбачений резервуар для запасу води. Для зберігання додаткового обладнання та запасних частин використовується спеціальний контейнер. В якості джерела енергії для роботи всього комплексу хлібопекарського обладнання виступає потужний генератор.

 

Польові пересувні хлібопекарні Кумкая здатні працювати в будь-якому місці без використання комунікацій. Їх робота організована таким чином, що б навіть далеко від цивілізації, при екстремальних умовах, було легко налагодити випічку смачних хлібобулочних виробів. Які не будуть поступатися за якістю тим, що випечені в стаціонарних пекарнях.

PDF-Каталог