Обладнання для випічки

Запорукою фінансового благополуччя і впевненого положення на хлібопекарському ринку є раціональна організація виробництва, що не можливо без грамотно підібраного хлібопекарського обладнання. Ні професійні працівники, ні ексклюзивні рецепти не зможуть компенсувати недоліки у роботі устаткування для випічки. Тому, плануючи відкрити міні-пекарню, власне виробництво хлібобулочних виробів у супермаркеті, ресторані, кафе чи готелі завжди окрема увага приділяється підбору обладнання. Від робочих характеристик печей, тістомісів, просіювачів борошна та інших машин буде залежати асортимент і обсяг продукції. Та й приміщення для хлібопекарні необхідно вибирати з урахуванням того, яке саме обладнання для випічки хлібобулочних виробів планується використовувати.

 

Хлібопекарське обладнання як запорука успіху.

 

Дуже часто необхідність у покупці нового хлібопекарського обладнання виникає для реорганізації робочого процесу. Адже сучасні машини здатні істотно знизити витрати на виробництво, а відповідно і собівартість готової продукції. Крім того, сьогодні простежується чітка тенденція до автоматизації та механізації виробничого процесу, починаючи з подачі борошна і закінчуючи упаковкою готової продукції. Автоматичні хлібопекарські лінії стали запорукою успіху для великих хліб комбінатів. Так як для обслуговування такого хлібопекарського обладнання потрібна мінімальна кількість персоналу. Всі пропорції сировини та технологія виробництва виконуються з високою точністю, вплив «людського фактора» зведено до мінімуму. Таким чином, налагоджується безперервний процес випуску продукції бездоганної якості, а відсоток браку мізерно малий.

 

Багато маленьких приватних пекарень прагнуть побудувати виробництво за тим же принципом, максимально автоматизувавши всі його етапи. І сучасний асортимент обладнання для хлібопекарень цілком дозволяє здійснити таку реконструкцію, головне не помилитися з вибором потрібної моделі.

 

Вибір обладнання для хлібопекарні.

 

Напевно, питання вибору хлібопекарського обладнання один з найбільш складних як для новачків в цьому бізнесі, так і для «старожилів». Доведеться вивчити безліч характеристик і особливостей роботи, врахувати доступність ремонту і можливість придбання запасних частин. І якщо немає впевненості у правильності вибору, то не варто економити на послугах професійного консультанта. Він допоможе підібрати вам комплекс хлібопекарських машин, який найбільш повною мірою дозволить реалізувати ваш бізнес-план і отримати стабільне і рентабельне підприємство.

 

Обладнання для хлібопекарні від Кумкая

 

Компанія Кумкая це один з найбільших постачальників обладнання для хлібопекарні, широко відомий як надійний партнер, що бездоганно виконує свої зобов'язання. Сьогодні Кумкая це найповніший перелік хлібопекарських машин як для великих хліб комбінатів, так і для не великих приватних пекарень. Крім того, кожен клієнт компанії гарантовано отримає професійну підтримку на всіх етапах, починаючи від планування виробництва і закінчуючи монтажем обладнання.

PDF-Каталог