Хлібопекарське обладнання Кумкая
Україна, м. Київ, вул. Урлівська, 36, оф. 136
E-mail:
Якщо ви шукаєте, де вигідно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся в нашу компанію. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.

Звернувшись до послуг нашої компанії, яка є єдиним офіційним представником турецького хлібопекарського обладнання Kumkaya (Кумкая) в Україні, Ви знайдете надійного партнера по бізнесу. Kumkaya (Кумкая) - це відомий турецький виробник хлібопекарського і кондитерського обладнання нового покоління. На світові ринки сьогодні надходить близько 150 найменувань машин цього бренду. У тому числі в Україні налічується більше двохсот клієнтів компанії Kumkaya (Кумкая). 

Завдяки прямій співпраці з безпосереднім виробником, ми можемо запропонувати Вам повний спектр хлібопекарського і кондитерського обладнання в Україні. У нас завжди є в наявності всі необхідні комплектуючі і запасні частини до машин. У Вас не буде необхідності очікувати, коли замовлені машини або запчастини прибудуть. Ви отримаєте можливість підібрати весь спектр необхідного обладнання від одного виробника, що в свою чергу виступає гарантією злагодженої і безперебойної роботи всієї виробничої лінії.

Ми надаємо своїм клієнтам повний сервіс, починаючи від проведення проектних робіт, монтажу обладнання і закінчуючи навчанням персоналу пекарні.

Сьогодні наша компанія вже має в арсеналі більше 100 успішно запущених в роботу пекарень по всіх регіонах України.

Телефонуйте і ми підберемо найкращий комплект обладнання саме для Вашого підприємства і успіх Вашого бізнесу гарантован!Отримаєте безкоштовну консультацію протягом 30 хвилин

Залиште контактну інформацію та менеджер зв'яжеться з Вами
×
Повідомлення з сайту
×
Зворотний дзвінок
×