Якщо ви шукаєте, де вигідно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся в нашу компанію. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.

Звернувшись до послуг нашої компанії, яка є єдиним офіційним представником турецького хлібопекарського обладнання Kumkaya (Кумкая) в Україні, Ви знайдете надійного партнера по бізнесу. Kumkaya (Кумкая) - це відомий турецький виробник хлібопекарського і кондитерського обладнання нового покоління. На світові ринки сьогодні надходить близько 150 найменувань машин цього бренду. У тому числі в Україні налічується більше двохсот клієнтів компанії Kumkaya (Кумкая).

Історія розвитку компанії «KUMKAYA»
1980

Дата заснування компанії на 100 м² приміщення для обслуговування пекарського обладнання та виробництва запасних частин.

1989

Запроваджене нововведення в тісторобствi стало першим кроком у секторі виробництва тістообробного обладнання. Створена машина, яка споживає набагато менше масла ніж звичайні тестоделителі, привернула велику увагу споживачів.

1991

Вперше взяли участь у виставці, компанія KUMKAYA почала експортувати свою продукцію за кордон.

1993

Ми переїхали в Авджилар - Стамбул на територію 3000 м².

1999

KUMKAYA представила внутрішньому ринку Туреччини новинку - автоматичну подову систему на основі подових печей з роботом-укладальником, що дозволяє заощадити на займаній території, робочій силі, а так само на паливі, ставши незамінною для клієнтів.

2003

KUMKAYA підключила систему управління ресурсами SAP, оптимізувавши витрати і домігшись намічених цілей на кожному етапі виробничого циклу.

2007

Компанія переїхала в район Бейликдюзю, м.Стамбул, площа критого приміщення заводу становить 20 000 м2. Сучасний завод оснащений новітніми технологіями.

2011

Заводом випущена перша тунельна піч з ціклотерміческім нагріванням.

2015

Встановили повністю автоматичні лінії в Азербайджані, Ірані, Австралії.

2017

Представили ринку автоматичну систему ферментації, 2 лінії встановили в муніципальному хлібозаводі р Кайсері.

2018

Обладнання заводу KUMKAYA експортується в 111 країн світу.

Чи знаєте ви, що...

Ми надаємо своїм клієнтам повний сервіс, починаючи від проведення проектних робіт, монтажу обладнання і закінчуючи навчанням персоналу пекарні.

Сьогодні наша компанія вже має в арсеналі більше 100 успішно запущених в роботу пекарень по всіх регіонах України.

Завдяки прямій співпраці з безпосереднім виробником, ми можемо запропонувати Вам повний спектр хлібопекарського і кондитерського обладнання в Україні. У нас завжди є в наявності всі необхідні комплектуючі і запасні частини до машин. У Вас не буде необхідності очікувати, коли замовлені машини або запчастини прибудуть.

Ви отримаєте можливість підібрати весь спектр необхідного обладнання від одного виробника, що в свою чергу виступає гарантією злагодженої і безперебойної роботи всієї виробничої лінії.

Телефонуйте і ми підберемо найкращий комплект хлібопекарського обладнання саме для вашого підприємства і успіх вашого бізнесу гарантовано!
PDF-Каталог