Планетарні міксери

Планетарні міксери (тістоміси) дуже ефективні для замісу тіста що має досить рідку консистенцію, а також кремів, мусів, суфле. Міксери планетарного типу найчастіше використовуються на професійних кухнях ресторанів, готелів, піцерій, кондитерських або пекарень. За їх допомогою легко приготувати тісто для млинців, бісквітів, емульсій для печива і т. д.

 

Особливості планетарних міксерів.

 

Основна відмінна риса планетарних міксерів полягає в траєкторії руху їх місильного органу. Під час роботи лопатка або вінчик міксера імітує рух планет, вони не тільки обертаються навколо осі, але і роблять кругові рухи по периметру діжі. Таке подвійне обертання забезпечує максимально рівномірне перемішування і збивання всіх інгредієнтів.

 

Сфера застосування та переваги планетарних міксерів та тістомісильників.

 

Конструкція міксерів планетарного типу передбачає швидку заміну місильного органу. В стандартному наборі до міксери додаються три види насадок: лопатка, вінчик і гак.

 

Місильний орган у вигляді лопатки використовується для таких операцій як, приготування цукрової глазурі, тіста для еклерів або бісквітів, а також обробки пюре з картоплі або інших продуктів.

 

Вінчик найбільш зручний для збивання самих різноманітних кремів, мусів або суфле. Крім того за допомогою такої насадки легко замішують рідке тісто, наприклад, для млинців.

 

Спіральна насадка або гак є чудовим варіантом, якщо необхідно замісити дріжджове тісто навіть досить щільної консистенції.

 

Види і планетарних міксерів.

 

У зв'язку з тим, що бажання купити планетарний міксер виявляють як не великі підприємства зі скромним обігом, так і потужні і продуктивні комбінати, існує великий вибір різних моделей.

 

Весь асортимент планетарних міксерів умовно можна розділити на дві великі групи: настільні і підлогові.

Настільні планетарні міксери мають не високий показник продуктивності і найчастіше встановлюються на кухнях ресторанів та інших підприємств громадського харчування. А також вони будуть доречні в приватних міні-пекарнях і кондитерських.

 

А підлогові планетарні міксери це досить потужне обладнання, чиї можливості можуть бути дуже вражаючими.

 

Планетарні міксери Кумкая

 

Планетарні міксери Кумкая це професійне хлібопекарське обладнання, що завоювало визнання на світових ринках. Чаша і місильні органи виготовляються із спеціальної нержавіючої сталі. Найцінніша якість цього матеріалу-це гігієнічність і простота в догляді, до того ж він не окислюється від контакту з продуктами.

 

Планетарний міксер може мати від трьох до восьми швидкісних режимів роботи. Додатково обладнання оснащується таймером, для більш простого контролю над процесом замісу тіста або збивання крему.

 

Спеціальні захисні решітки дозволяють додавати інгредієнти, не зупиняючи роботу міксера без ризику травмуватися. Гумові насадки на ніжках обладнання запобігають ковзання міксера під час роботи.

PDF-Каталог