Ручний укладальник

Подові печі цінуються за те, що випічка виходить дійсно дуже смачною, з неймовірно апетитною скоринкою. Але у подових печей є ще одна дуже важлива якість. Вони дозволяють одночасно випікати різні види випічки, при цьому в досить великому обсязі. Продуктивність печі залежить від моделі. Деякі розраховані для роботи на великих хліб комбінатах, а інші навпаки, для невеликих приватних міні пекарень. У будь-якому випадку, для того що б забезпечити максимальну безпеку працівників, а також спростити і прискорити процес укладання заготовок в піч, необхідний укладальник.

Ручний укладальник - чому його варто купити.


Ручний укладальник Кумкая, це допоміжне хлібопекарське обладнання, дуже просте у використанні і в той же час ефективне і надійне. З його допомогою укладання заготовок відбувається просто і безпечно. До того ж не потрібно значної фізичної сили. Ручний укладальник призначений для того, щоб і одна людина без сторонньої допомоги могла завантажити всі яруси подовой печі.

Як працює ручної укладальник Кумкая.


Перш за все, компанія Кумкая випускає кілька моделей ручних укладальників, які призначені для роботи з певними моделями подових печей Кумкая. Таким чином, виключається можливість будь-яких складнощів під час роботи.

Ручний укладальник Кумкая не вимагає підключення до електрики або двигуна. Простий і надійний принцип противаги дозволяє зробити укладку заготовок в піч максимально легкою. Укладальник оснащується надійним механізмом фіксації на необхідній висоті в залежності від того, який рівень печі потрібно завантажити. Так пекареві зручно і безпечно укладати випічку на будь-який ярус печі. Ще одна особливість ручного укладальника Кумкая це компактність. Він зовсім не вимагає місця для зберігання у виробничому приміщенні. Коли укладальник не потрібен, його просто піднімають до стелі, тим самим звільняючи місце в пекарні. Саме тому, ручної укладальник такої конструкції є найкращим варіантом для не великих пекарень.

Ручний або автоматичний укладальник?


Автоматичні укладальники раціонально використовувати при великих обсягах випічки. Вони просто необхідні, коли випічка хлібобулочних виробів йде суцільним, безперервним потоком. Таке обладнання входить до складу автоматичних хлібопекарських ліній.
Але якщо говорити про середні або малі хлібопекарські підприємства ручний укладальник буде кращим вибором. Це те обладнання, яке дозволить грамотно організувати виробничий процес.
PDF-Каталог